Fotografia ciążowa, sesje brzuszkowe: polski fotograf w Leeds

Fotografia ciążowa, sesje z brzuszkiem, zdjęcia ciążowe.

Leeds maternity photography
Sesje fotograficzne oddające piękno oczekiwania na cud narodzin i macierzyństwo. Zdjęcia z sesji brzuszkowej to niesamowity prezent dla przyszłych rodziców lub oczekujących na wnuki dziadków. Zatrzymamy dla Was ten czas oczekiwania na Wasze Pociechy.

Sesję ciążową najlepiej zaplanować na 6-8 miesiąc. Brzuszek jest jeszcze wysoko, a przyszła Mama ma więcej sił i energii na pozowanie przed obiektywem.
Zdjęcia odbywają się w domu, w plenerze lub w studio. Zdjęcia wykonujemy tak, abyś czuła się komfortowo i pięknie.

Sesja trwa od: od 1 do 2 godzin. W tym czasie przygotujemy stylizacje i wykonamy zdjęcia. Będzie też czas na odpoczynek…

Ubiór: Do sesji ciążowej najlepiej przygotować rzeczy, które opinają i eksponują brzuszek, jeśli nie jesteś pewna skonsultuj się z nami. Warto zadbać o dodatki takie jak: szal, biżuteria, buty. Ciekawym dodatkiem do sesji ciążowych są niewątpliwie świeże kwiaty. Wybierz swoje ulubione:) Możesz przygotować też maleńkie butki lub śpioszki, zdjęcia USG, te drobiazgi z pewnością dodadzą uroku i ciepła fotografiom. Zaś do zdjęć z partnerem przygotujcie ubrania pasujące kolorem lub fakturą.

CENA: £70

– sesje fotograficzne realizowane są w domu, w studio lub w plenerze,
– czas trwania sesji to ok. 1 godz.,
– cena zawiera USB ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości, poddane obróbce komputerowej i pozwolenie na wydruk
– czas oczekiwania na zdjęcia – max 4 tygodnie
– możliwość zamówienia odbitek lub fotoksiążki za dodatkową opłatą.

Sprawdź wolne terminy

Zapraszamy!